Διορισμοί 546 εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης - Όλα τα ονόματα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Διορισμοί 546 εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης - Όλα τα ονόματα

Δημοσίευση από ΜΑΡΙΟΡΗ Την / Το Πεμ Αυγ 25, 2011 10:11 pm

Υπουργείο Παιδείας: Διορισμοί 546 εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης - Ολα τα ονόματα

24/08/2011 - 09:15

Διορισμοί 546 εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης

Δελτίο Τύπου


Από το Υπουργείο Παιδείας, Διά Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων ανακοινώνεται ότι για το σχολικό έτος 2011-12 διορίζονται 546 εκπαιδευτικοί Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης κλάδων ΠΕ60, ΠΕ70, ΠΕ01, ΠΕ02, ΠΕ03, ΠΕ04.01, ΠΕ04.02, ΠΕ04.04, ΠΕ04.05, ΠΕ05, ΠΕ06, ΠΕ07, ΠE08, ΠΕ09, ΠΕ10, ΠΕ11, ΠΕ12.01, ΠΕ12.04, ΠΕ12.05, ΠΕ12.06, ΠΕ12.08, ΠΕ13, ΠΕ17.02 και ΠΕ17.03.

Στους παραπάνω διοριστέους περιλαμβάνονται εκπαιδευτικοί εγγεγραμμένοι στους πίνακες εκπαιδευτικών που συντάχθηκαν σύμφωνα με τις διατάξεις των περ. α, β, γ και δ της παρ. 10 του άρθρου 9 του Ν. 3848/2010 (ΦΕΚ 71 Α’), του πίνακα 24μήνου που συντάχθηκε σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 5 του Ν. 3687/2008 (ΦΕΚ 159 Α’), όπως τροποποιήθηκε και ισχύει, του ενιαίου πίνακα αναπληρωτών με πραγματική προϋπηρεσία που συντάχθηκε σύμφωνα με τις διατάξεις της περ. ββ’ της παρ. 2 του άρθρου 6 του Ν. 3255/2004 (ΦΕΚ 138 Α’), και στον πίνακα διοριστέων ΑΣΕΠ 2008.

Οι διοριζόμενοι εκπαιδευτικοί τίθενται στη διάθεση της οικείας διεύθυνσης εκπαίδευσης και τοποθετούνται προσωρινά με απόφαση του Διευθυντή Εκπαίδευσης, ύστερα από πρόταση του οικείου περιφερειακού υπηρεσιακού συμβουλίου σε κενή θέση σχολικής μονάδας της περιοχής και οριστικά στο τέλος της πρώτης διετίας κατά τη διαδικασία των μεταθέσεων εντός της ίδιας περιοχής, όπως ορίζεται στις οικείες διατάξεις.

Ο χρόνος πραγματικής υπηρεσίας σε σχολική μονάδα της περιοχής της πρώτης τοποθέτησης μετά το διορισμό δεν μπορεί να είναι μικρότερος των τριών ετών. Ο τρίτος χρόνος της υπηρεσίας μοριοδοτείται με το διπλάσιο του αριθμού μονάδων μετάθεσης της σχολικής μονάδας όπου υπηρετεί ο νεοδιοριζόμενος. (παρ. 12 του άρ. 9 του Ν.3848/2010)

Οι διοριζόμενοι οφείλουν να παρουσιαστούν στους προϊσταμένους των Διευθύνσεων Εκπαίδευσης για ορκωμοσία και ανάληψη υπηρεσίας από Τετάρτη 24 μέχρι και Δευτέρα 29 Αυγούστου 2011.

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΠΕ06

ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΛΑΔΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΕΙΡΑ ΠΙΝΑΚΑ ΜΟΡΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1 ΠΑΡΙΣΙΟΥ ΣΜΑΡΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ06 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 1 71,662 Λακωνία
2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΥΠΕΡΜΑΧΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ06 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 2 69,063 Ζάκυνθος
3 ΓΟΥΛΙΑΝΑ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ06 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 4 63,459 Δωδεκάνησα
4 ΚΛΑΔΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕ06 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 5 62,467 Λακωνία
5 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ06 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 7 60,073 Δωδεκάνησα
6 ΣΤΕΦΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ06 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 8 58,008 Ζάκυνθος
7 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ06 ΑΣΕΠ 10 83,92 Δωδεκάνησα
8 ΓΚΑΝΑ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝ ΠΕ06 ΑΣΕΠ 99 80,01 Ηράκλειο
9 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ06 ΑΣΕΠ 100 79,96 Δωδεκάνησα
10 ΣΑΡΗΒΑΣΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ06 ΑΣΕΠ 107 79,83 Χανιά
11 ΖΑΒΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ06 ΑΣΕΠ 115 79,61 Ηράκλειο
12 ΚΟΥΤΡΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ06 ΑΣΕΠ 116 79,55 Ρέθυμνο
13 ΓΚΟΔΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΛΙΑΣ ΠΕ06 ΑΣΕΠ 119 79,48 Ρέθυμνο
14 ΔΕΛΗΓΚΙΑΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ06 ΑΣΕΠ 123 79,33 Δωδεκάνησα
15 ΔΡΟΣΟΥ ΝΙΚΟΜΑΧΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ06 ΑΣΕΠ 129 79,03 Δωδεκάνησα
16 ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ06 ΑΣΕΠ 132 78,96 Δωδεκάνησα

ΠΕ11
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΛΑΔΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΕΙΡΑ ΠΙΝΑΚΑ ΜΟΡΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1 ΦΙΛΗ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓ ΠΕ11 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 1 63,821 Κορινθία
2 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑ ΠΕ11 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 2 63,036 Λακωνία
3 ΧΑΤΖΗΔΑΒΙΤΙΔΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ11 ΑΣΕΠ 33 77,31 Λακωνία
4 ΛΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΠΕ11 ΑΣΕΠ 34 77,19 Λασίθι
5 ΛΟΥΚΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΠΕ11 ΑΣΕΠ 35 77,16 Λασίθι
6 ΑΓΙΑΣΩΤΕΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ11 ΑΣΕΠ 36 77,14 Δωδεκάνησα

ΠΕ 60 ΕΙΔΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΛΑΔΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΕΙΡΑ ΠΙΝΑΚΑ ΜΟΡΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1 ΤΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ60 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Β 1 16,332 Κέρκυρα
2 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ60 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Β 3 12,14 Φωκίδα
3 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ60 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Β 4 11,247 Α΄ Λέσβου
4 ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ60 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Β 5 10,96 Αιτωλοακαρνανία
5 ΚΙΒΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ60 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Β 6 10,767 Μεσσηνία
1 ΒΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΥΜΕΩΝ ΠΕ60 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Γ 1 16,16 Α΄ Χίου

ΠΕ60
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΛΑΔΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΕΙΡΑ ΠΙΝΑΚΑ ΜΟΡΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1 ΔΗΜΤΣΑ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ60 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 1 34,433 Φωκίδα
2 ΣΑΒΒΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝ ΠΕ60 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 2 28,833 Ηράκλειο
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ60 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 3 28,5 Αιτωλοακαρνανία
4 ΒΟΥΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ60 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 4 28,2 Ηράκλειο
5 ΝΟΒΑ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ60 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 5 27,533 Κέρκυρα
6 ΚΟΥΝΙΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ60 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 6 27,367 Ηράκλειο
7 ΧΑΜΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ60 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 9 27,3 Α΄ Χίου
8 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ60 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 10 27,3 Κέρκυρα
9 ΜΠΟΥΡΚΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΠΕ60 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 11 27,3 Μεσσηνία
10 ΜΑΝΤΖΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ60 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 12 27,3 Μεσσηνία
11 ΜΕΛΙΣΣΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΠΕ60 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 13 27,3 Φωκίδα
12 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΕ60 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 14 27,3 Ευρυτανία
13 ΦΑΜΠΡΙΚΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ60 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 15 27,3 Κυκλάδες
14 ΔΗΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ60 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 16 27,3 Κυκλάδες
15 ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΑΡΕΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕ60 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 17 27,267 Α΄ Λέσβου
16 ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ60 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 18 27,2 Αιτωλοακαρνανία
17 ΓΚΑΝΑ ΒΑΪΤΣΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ60 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 19 27,2 Ευρυτανία
18 ΧΥΤΗΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΕ60 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 20 27,133 Α΄ Λέσβου
19 ΠΙΣΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ60 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 21 27,133 Κέρκυρα
20 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ60 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 22 27,133 Αιτωλοακαρνανία
21 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΕΡΑΣΜΙΑ ΣΤΕΛΛΑ ΜΥΡΩΝ ΠΕ60 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 23 27,133 Ευρυτανία
22 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ60 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 24 27,1 Μεσσηνία
23 ΣΙΩΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 106 87,79 Κέρκυρα
24 ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 327 84,97 Αιτωλοακαρνανία
25 ΔΟΥΦΕΞΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 402 84,12 Αιτωλοακαρνανία
26 ΣΙΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 410 84,09 Μεσσηνία
27 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 468 83,65 Μεσσηνία
28 ΝΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 481 83,56 Α΄ Λέσβου
29 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 490 83,5 Αιτωλοακαρνανία
30 ΚΟΥΚΑΡΑ ΦΑΙΔΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 498 83,46 Α΄ Λέσβου
31 ΠΑΡΑΣΧΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 501 83,44 Μεσσηνία
32 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 502 83,43 Μεσσηνία
33 ΛΙΑΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΚΟΣΜΑΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 503 83,42 Μεσσηνία
34 ΡΟΔΟΘΕΑΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΝΙΚΟΛ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 504 83,42 Αιτωλοακαρνανία
35 ΚΥΡΜΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 505 83,42 Α΄ Χίου
36 ΤΕΝΕΝΤΕ ΑΝΝΑ-ΧΑΡΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 506 83,42 Ευρυτανία
37 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΣΑΒΒΑΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 507 83,41 Ευρυτανία
38 ΜΑΝΩΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 509 83,4 Β΄ Σάμου
39 ΠΑΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΘΕΟΔΩ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 512 83,38 Ευρυτανία
40 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΕΥΣΕΒΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 513 83,37 Κέρκυρα
41 ΧΑΤΖΗΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 515 83,36 Α΄ Σάμου
42 ΣΥΓΓΕΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 516 83,35 Α΄ Λέσβου
43 ΜΑΡΑΜΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 517 83,35 Α΄ Λέσβου
44 ΤΣΙΛΙΓΚΕΡΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΗΛΙΑΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 518 83,35 Ευρυτανία
45 ΜΑΝΤΖΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 519 83,31 Ευρυτανία
46 ΣΤΑΥΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 520 83,3 Α΄ Λέσβου
47 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 521 83,29 Κυκλάδες
48 ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 523 83,27 Α΄ Λέσβου
49 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 524 83,26 Α΄ Λέσβου
50 ΖΑΓΓΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΛΕΞΑ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 526 83,23 Κυκλάδες
51 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 527 83,23 Β΄ Σάμου
52 ΤΣΑΤΣΑΜΠΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 528 83,22 Β΄ Σάμου
53 ΠΑΛΙΟΜΠΕΗ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 529 83,21 Β΄ Σάμου
54 ΣΙΑΤΟΥΦΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 531 83,21 Β΄ Σάμου
55 ΜΑΤΛΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓ ΠΕ60 ΑΣΕΠ 533 83,2 Β΄ Χίου


ΠΕ70 ΕΙΔΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΛΑΔΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΕΙΡΑ ΠΙΝΑΚΑ ΜΟΡΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1 ΔΟΚΤΩΡΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ70 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Β 1 17,1 Ζάκυνθος
2 ΚΥΤΙΝΟΥ ΕΛΛΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ70 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Β 2 16,95 Λακωνία
3 ΜΟΣΧΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΕ70 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Β 3 15,93 Ηράκλειο
4 ΣΙΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ70 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Β 5 14,27 Κέρκυρα
5 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΕ70 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Β 6 14,17 Ηράκλειο
6 ΜΑΡΚΟΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ70 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Β 7 13,63 Ζάκυνθος
7 ΣΙΔΗΡΟΥΡΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ- ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ70 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Β 8 12,667 Ηράκλειο
1 ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ70 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Γ 1 12,5 Ηράκλειο

ΠΕ 70
ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΛΑΔΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΕΙΡΑ ΠΙΝΑΚΑ ΜΟΡΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 1 149,033 Ηράκλειο
2 ΒΑΛΑΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 5 70,133 Κέρκυρα
3 ΤΖΙΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 10 36,4 Ζάκυνθος
4 ΤΣΑΜΛΙΛΑΡ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 11 35,767 Ζάκυνθος
5 ΜΠΟΥΤΣΙΑΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 12 35,567 Λακωνία
6 ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 13 35,2 Ηράκλειο
7 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 14 30,3 Ζάκυνθος
8 ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 15 28,167 Ζάκυνθος
9 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΥΛΟΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 17 28,067 Ζάκυνθος
10 ΜΗΤΩΝΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 20 27,967 Ζάκυνθος
11 ΑΡΒΑΝΙΤΟΥΔΗ ΧΡΥΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 22 27,4 Ζάκυνθος
12 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 24 27,067 Ηράκλειο
13 ΚΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 25 27 Ηράκλειο
14 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 26 26,8 Ηράκλειο
15 ΚΑΠΕΤΣΩΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 27 26,6 Ζάκυνθος
16 ΛΙΑΝΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 28 26,5 Β΄ Χίου
17 ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΑΡΤΕΜΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΑΙΔΩΝ-ΠΕΤΡΟΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 30 25,767 Ηράκλειο
18 ΣΜΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ70 ΑΣΕΠ 30 83,06 Ηράκλειο
19 ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ70 ΑΣΕΠ 405 68,15 Ζάκυνθος
20 ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ70 ΑΣΕΠ 409 68 Ζάκυνθος
21 ΧΑΤΖΗΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΩΥΣΗΣ ΠΕ70 ΑΣΕΠ 416 67,85 Ηράκλειο
22 ΤΖΙΑΛΗ ΑΛΕΞΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ70 ΑΣΕΠ 648 63,6 Ζάκυνθος
23 ΓΙΟΡΜΕΖΗΣ ΖΗΣΙΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ70 ΑΣΕΠ 703 62,74 Ηράκλειο
24 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 32 23,433 Ηράκλειο
25 ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 34 23,067 Ηράκλειο
26 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΘΟΔΙΟΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 38 19,367 Ηράκλειο
27 ΑΛΑΜΠΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 39 19,333 Ηράκλειο
28 ΜΕΞΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 40 19,3 Ηράκλειο
29 ΤΣΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 43 19,2 Ηράκλειο
30 ΣΜΥΡΝΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 47 19,133 Ηράκλειο
31 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 48 19,133 Ηράκλειο
32 ΣΑΛΤΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 49 19,133 Ηράκλειο
33 ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 51 19,133 Ηράκλειο
34 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 52 19,133 Ηράκλειο
35 ΤΣΑΤΣΑΛΗ ΙΣΙΔΩΡΑ - ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 53 19,133 Ηράκλειο
36 ΑΥΓΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 54 19,133 Ηράκλειο
37 ΧΑΡΙΤΟΥ ΞΑΝΘΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 55 19,133 Ηράκλειο
38 ΠΟΥΛΙΑΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 56 19,133 Ηράκλειο
39 ΣΟΥΠΙΑΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 58 19,133 Β΄ Χίου
40 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 59 19,133 Β΄ Χίου
41 ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 61 19,133 Β΄ Χίου
42 ΑΓΓΕΛΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ70 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 62 19,133 Β΄ Χίου


Για τους πίνακες με τα ονόματα των διοριζόμενων στην Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση

ΑΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΗΤΕΡΑ ΚΛΑΔΟΣ ΟΜΑΔΑ ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΕΙΡΑ ΠΙΝΑΚΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1 ΖΕΪΜΠΕΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ01 ΠΕ01.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 1 Β-Α΄ Ρεθύμνου
2 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕ01 ΠΕ01.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 2 Β-Α΄ Ηρακλείου
3 ΝΑΤΣΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ01 ΠΕ01.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 3 Β-Β΄ Δωδεκανήσου
4 ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΗΜΩ ΠΕ01 ΠΕ01.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 4 Β-Β΄ Δωδεκανήσου
5 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕ01 ΠΕ01.00 ΑΣΕΠ 53 Β-Α΄ Ρεθύμνου
6 ΣΑΡΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΕ01 ΠΕ01.00 ΑΣΕΠ 54 Β-Α΄ Ηρακλείου
7 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΗΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕ01 ΠΕ01.00 ΑΣΕΠ 55 Β-Β΄ Χανίων
8 ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕ01 ΠΕ01.00 ΑΣΕΠ 56 Β-Α΄ Ηρακλείου
9 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΜΥΡΝΙΑ ΠΕ01 ΠΕ01.00 ΑΣΕΠ 57 Β-Β΄ Δωδεκανήσου
10 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΗΛΙΟΣ ΜΑΡΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ01 ΠΕ01.00 ΑΣΕΠ 58 Β-Α΄ Ηρακλείου
1 ΣΤΑΝΙΤΣΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α 2 Β-Β΄ Κεφαλληνίας
2 ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΙΚΑΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α 4 Β-Γ΄ Πειραιά
3 ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α 5 Β-Γ΄ Αιτωλ/νίας
4 ΜΟΥΤΑΦΤΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α 6 Β-Γ΄ Εβρου
5 ΛΑΠΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΘΟΥΛΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α 7 Β-Δ΄ Ιωαννίνων
6 ΤΖΟΚΑ ΒΑΙΑ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΓΛΑΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α 8 Β-Γ΄ Κέρκυρας
7 ΜΠΙΛΛΗΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΗΜΗΤ ΕΙΡΗΝ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α 9 Β-Γ΄ Δωδεκανήσου
8 ΣΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α 10 Β-Δ΄ Αιτωλ/νίας
9 ΜΠΟΛΟΒΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤ ΛΑΜΠΡ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α 11 Β-Β΄ Λευκάδας
10 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α 12 Β-Γ΄ Ευβοίας
11 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α 13 Β-Α΄ Ζακύνθου
12 ΜΙΚΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α 14 Β-Β΄ Κυκλάδων
13 ΞΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ ΛΕΩΝΙ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α 15 Β-Β΄ Ευρυτανίας
14 ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α 16 Β-Β΄ Εβρου
15 ΜΗΝΙΑΤΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΑΦΟΥΛΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α 17 Β-Α΄ Κεφαλληνίας
16 ΚΗΠΟΥΡΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α 19 Β-Β΄ Ζακύνθου
17 ΜΑΡΑΓΓΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α 20 Β-Β΄ Εβρου
18 ΤΖΑΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α 21 Β-Δ΄ Εβρου
19 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΦΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α 22 Β-Β΄ Ηρακλείου
20 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΦΟΥΛΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α 23 Β-Δ΄ Κυκλάδων
21 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Β 1 Β-Β΄ Λέσβου
22 ΚΑΤΣΑΝΤΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Β 2 Β-Β΄ Λέσβου
23 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΦΑΝΤΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Β 3 Β-Γ΄ Κυκλάδων
24 ΤΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΥΛΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Β 4 Β-Β΄ Ηρακλείου
25 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Γ 1 Β-Γ΄ Χανίων
26 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Γ 2 Β-Β΄ Κυκλάδων
27 ΣΠΑΘΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Γ 3 Β-Γ΄ Λέσβου
28 ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Γ 4 Β-Β΄ Κυκλάδων
29 ΚΑΜΙΝΙΩΤΗ ΜΕΤΑΞΩ-ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΦΩΤΙΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Δ 1 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
30 ΝΤΑΜΠΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ ΧΑΡΑΛ ΖΩΟΠΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Δ 2 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
31 ΤΣΕΛΙΓΚΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΗΛΙΑΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Δ 3 Β-Α΄ Χίου
32 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Δ 4 Β-Α΄ Χίου
33 ΠΟΝΤΙΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Δ 5 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
34 ΚΑΡΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΓΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Δ 6 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
35 ΣΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Δ 7 Β-Β΄ Δωδεκανήσου
36 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 1 Β-Δ΄ Ιωαννίνων
37 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 2 Β-Δ΄ Κυκλάδων
38 ΣΙΩΖΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 3 Β-Δ΄ Ιωαννίνων
39 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΗΜΩ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 4 Β-Δ΄ Αιτωλ/νίας
40 ΜΑΚΡΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΪΑ-ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 5 Β-Β΄ Λέσβου
41 ΓΑΛΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕΤΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 6 Β-Δ΄ Κυκλάδων
42 ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 7 Β-Δ΄ Κυκλάδων
43 ΚΑΖΑΚΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΝΙΚΟΛ ΑΣΠΑΣ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 8 Β-Β΄ Εβρου
44 ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 9 Β-Β΄ Λευκάδας
45 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΛΥΔΙΑ ΣΠΥΡΙ ΔΗΜΗΤ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 10 Β-Δ΄ Αιτωλ/νίας
46 ΑΡΧΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 11 Β-Δ΄ Αιτωλ/νίας
47 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΩΝΣΤ ΒΑΣΙΛ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 12 Β-Β΄ Χίου
48 ΚΟΛΟΒΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 13 Β-Γ΄ Ευβοίας
49 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 14 Β-Β΄ Σάμου
50 ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 15 Β-Γ΄ Λέσβου
51 ΛΟΥΚΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΦΡΑΤΖΕΣΚΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 16 Β-Γ΄ Ευβοίας
52 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΑΝΗ ΗΛΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 17 Β-Β΄ Εβρου
53 ΚΟΚΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘ ΚΕΡΑΣ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 18 Β-Β΄ Ευρυτανίας
54 ΤΣΙΠΛΑΚΗ ΖΩΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΓΩΝΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 19 Β-Β΄ Εβρου
55 ΚΟΡΡΑ ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΞΕΝΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 20 Β-Α΄ Ζακύνθου
56 ΓΚΑΤΖΙΟΥΦΑ ΖΩΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 21 Β-Γ΄ Αιτωλ/νίας
57 ΜΗΛΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΥΡΙΑ ΠΑΡΑΣ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 22 Β-Γ΄ Εβρου
58 ΓΟΡΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 23 Β-Β΄ Λέσβου
59 ΖΤΟΥΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 24 Β-Β΄ Εβρου
60 ΝΤΑΜΠΟΥ ΖΩΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 25 Β-Γ΄ Αιτωλ/νίας
61 ΜΑΡΟΥΛΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 26 Β-Γ΄ Πειραιά
62 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝ ΓΕΩΡΓ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 27 Β-Α΄ Ζακύνθου
63 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 28 Β-Β΄ Ευρυτανίας
64 ΚΟΡΜΑΖΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 29 Β-Β΄ Εβρου
65 ΠΑΠΑΔΑ ΕΙΡΗΝΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 30 Β-Α΄ Ζακύνθου
66 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΕΜΟΝΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 31 Β-Β΄ Λέσβου
67 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΙΝΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 32 Β-Β΄ Κεφαλληνίας
68 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΟΝΗΣ ΜΑΡΙΝΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 33 Β-Β΄ Ζακύνθου
69 ΜΠΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝ ΑΙΚΑΤ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 34 Β-Γ΄ Δωδεκανήσου
70 ΜΠΙΛΛΙΑ ΙΣΙΔΩΡΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 35 Β-Β΄ Ζακύνθου
71 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 36 Β-Γ΄ Κέρκυρας
72 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΑΓ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 37 Β-Β΄ Ηρακλείου
73 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 38 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
74 ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 39 Β-Γ΄ Λέσβου
75 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 40 Β-Β΄ Ηρακλείου
76 ΕΥΘΥΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝ ΑΙΚΑΤ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 41 Β-Γ΄ Χανίων
77 ΦΩΤΙΟΥ ΑΓΩΡΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 42 Β-Γ΄ Εβρου
78 ΛΥΚΑΚΗ ΠΑΠΑΔΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 43 Β-Β΄ Ηρακλείου
79 ΛΕΜΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 44 Β-Γ΄ Εβρου
80 ΚΑΡΥΔΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 45 Β-Δ΄ Εβρου
81 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 46 Β-Α΄ Κεφαλληνίας
82 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΟΛΓΑ ΚΩΝΣΤ ΖΑΦΕΙ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 47 Β-Α΄ Σάμου
83 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΥΔΟΞΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 48 Β-Β΄ Ηρακλείου
84 ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΕΟΔΩ ΠΑΝΑΓ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 49 Β-Α΄ Κεφαλληνίας
85 ΓΚΑΤΖΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΩΜΑΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 50 Β-Γ΄ Κέρκυρας
86 ΜΠΟΥΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΚΡΙΒΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 51 Β-Α΄ Κεφαλληνίας
87 ΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΕΛEYΘΕΡΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 52 Β-Α΄ Σάμου
88 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΧΡΗΣΤ ΑΥΓΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 53 Β-Β΄ Κυκλάδων
89 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 54 Β-Γ΄ Κυκλάδων
90 ΓΡΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 55 Β-Γ΄ Λέσβου
91 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 56 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
92 ΓΙΑΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 57 Β-Α΄ Χίου
93 ΓΟΓΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 58 Β-Γ΄ Χανίων
94 ΣΑΒΡΑΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΦΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 59 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
95 ΖΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΗΜΕΛΑ ΓΡΗΓΟ ΕΛΕΥΘ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 60 Β-Γ΄ Κυκλάδων
96 ΠΑΠΑΔΡΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΡΥΣΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 61 Β-Γ΄ Χανίων
97 ΤΖΑΜΤΖΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΣΑΒΒΑΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΖΩΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 62 Β-Α΄ Σάμου
98 ΒΑΛΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛ ΙΩΑΝΝ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 63 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
99 ΤΣΑΚΙΡΗ ΡΩΜΑΛΕΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 64 Β-Β΄ Σάμου
100 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΝΑΣ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 1 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
101 ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΜΑΡΘΑ ΜΕΝΕΛΑΟΣ EYA ΠΕ02 ΠΕ02.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 3 Β-Β΄ Χίου
102 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 5 Β-Β΄ Κυκλάδων
103 ΧΑΡΙΖΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 7 Β-Δ΄ Λέσβου
104 ΒΕΡΓΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΥΡΙΑ ΠΑΡΑΣ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 22 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
105 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 23 Β-Β΄ Δωδεκανήσου
106 ΜΙΧΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 27 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
107 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 29 Β-Γ΄ Κυκλάδων
108 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 33 Β-Β΄ Χίου
109 ΤΑΤΑΡΟΥΝΗ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 35 Β-Β΄ Κυκλάδων
110 ΧΟΛΕΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΙΝΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 40 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
111 ΠΑΤΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΙΟΝΥ ΦΑΝΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 42 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
112 ΠΟΥΛΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΟΘΩΝ ΛΟΥΪΖΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 43 Β-Α΄ Χίου
113 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΛΟΥΚΙΑΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 47 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
114 ΤΣΙΓΚΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 58 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
115 ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡA ΑΒΡΑΑΜ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 62 Β-Β΄ Σάμου
116 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΘΩΜΑΣ ΖΩΙΤΣΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 68 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
117 ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 72 Β-Α΄ Χίου
118 ΓΑΤΣΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 73 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
119 ΟΡΓΕΤΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 74 Β-Β΄ Κυκλάδων
120 ΤΣΙΟΥΜΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 76 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
121 ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 83 Β-Β΄ Κυκλάδων
122 ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΛΟΥΚΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 89 Β-Β΄ Σάμου
123 ΣΙΟΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 93 Β-Δ΄ Δωδεκανήσου
124 ΠΑΛΑΙΟΚΡΑΣΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΥΑΝΘΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 351 Β-Γ΄ Κυκλάδων
125 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 451 Β-Β΄ Σάμου
126 ΣΕΛΕΠΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 452 Β-Γ΄ Κυκλάδων
127 ΠΟΘΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 453 Β-Β΄ Σάμου
128 ΜΠΑΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΑΝΝΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 454 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
129 ΠΑΝΤΕΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 455 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
130 ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ- ΕΙΡΗΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 456 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
131 ΓΕΩΡΓΑΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 457 Β-Γ΄ Κυκλάδων
132 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΘΟΥΛΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 458 Β-Β΄ Δωδεκανήσου
133 ΣΕΡΜΠΕΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΛΙΡΟΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 459 Β-Β΄ Δωδεκανήσου
134 ΜΠΟΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΕΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 460 Β-Γ΄ Κυκλάδων
135 ΓΙΑΓΙΑΚΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 461 Β-Β΄ Δωδεκανήσου
136 ΧΙΩΤΕΛΛΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΑΛΑΤΕΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 462 Β-Δ΄ Δωδεκανήσου
137 ΣΤΑΜΟΥ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 463 Β-Β΄ Δωδεκανήσου
138 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 464 Β-Β΄ Δωδεκανήσου
139 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 465 Β-Γ΄ Δωδεκανήσου
140 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 466 Β-Γ΄ Δωδεκανήσου
141 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 467 Β-Β΄ Δωδεκανήσου
142 ΜΠΑΚΟΥΛΑ ΜΑΡΘΑ-ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 468 Β-Δ΄ Δωδεκανήσου
143 ΜΙΛΤΙΑΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΤΡΙΤΣΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 469 Β-Δ΄ Δωδεκανήσου
144 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΣΜΑΡΩ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΑΤΣΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 470 Β-Δ΄ Λέσβου
145 ΒΕΣΚΟΥΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΣΟΦΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΟΦΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 471 Β-Γ΄ Χίου
146 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 472 Β-Γ΄ Δωδεκανήσου
147 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 473 Β-Γ΄ Δωδεκανήσου
148 ΜΠΟΥΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 475 Β-Δ΄ Δωδεκανήσου
149 ΝΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 476 Β-Δ΄ Λέσβου
150 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΖΩΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 477 Β-Δ΄ Λέσβου
151 ΠΕΤΕΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 478 Β-Γ΄ Χίου
152 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 479 Β-Δ΄ Δωδεκανήσου
153 ΣΤΑΘΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 480 Β-Δ΄ Σάμου
154 ΓΚΟΥΤΖΕΛΑ ΕΛΕΝΗ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΕ02 ΠΕ02.00 ΑΣΕΠ 481 Β-Δ΄ Δωδεκανήσου


1 ΚΑΖΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α 1 Β-Γ΄ Πειραιά
2 ΓΙΑΛΛΟΥΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α 2 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
3 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΡΟΠΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α 3 Β-Α΄ Φλωρινας
4 ΚΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α 4 Β-Δ΄ Πέλλας
5 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Β 1 Β-Γ΄ Δωδεκανήσου
6 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Γ 1 Β-Γ΄ Καβάλας
7 ΒΑΛΑΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Γ 2 Β-Δ΄ Αιτωλ/νίας
8 ΚΑΦΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Δ 1 Β-Γ΄ Ημαθίας
9 ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Δ 2 Β-Δ΄ Κιλκίς
10 ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Δ 3 Β-Β΄ Κέρκυρας
11 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 1 Β-Β΄ Ζακύνθου
12 ΜΑΣΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΝΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 3 Β-Δ΄ Αιτωλ/νίας
13 ΚΟΤΣΟΒΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 4 Β-Γ΄ Κεφαλληνίας
14 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 5 Β-Γ΄ Ροδόπης
15 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 6 Β-Β΄ Ζακύνθου
16 ΖΕΡΒΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 8 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
17 ΤΣΟΜΩΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 9 Β-Γ΄ Πειραιά
18 ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 10 Β-Β΄ Κέρκυρας
19 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 11 Β-Γ΄ Χίου
20 ΡΕΠΠΑ ΒΕΝΕΤΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 12 Β-Δ΄ Κιλκίς
21 ΓΚΑΝΑΠΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 14 Β-Β΄ Ευρυτανίας
22 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 15 Β-Γ΄ Κοζάνης
23 ΜΙΣΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 16 Β-Β΄ Ευρυτανίας
24 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 17 Β-Γ΄ Ευρυτανίας
25 ΛΥΚΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 18 Β-Β΄ Κεφαλληνίας
26 ΒΑΓΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 20 Β-Γ΄ Ημαθίας
27 ΔΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 21 Β-Β΄ Κεφαλληνίας
28 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝ ΓΕΩΡΓ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 22 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
29 ΓΟΥΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 23 Β-Γ΄ Εβρου
30 ΠΑΤΡΙΝΟΥΔΗ ΤΕΡΕΖΑ ΔΗΜΗΤ ΑΦΡΟΔ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 24 Β-Β΄ Ευρυτανίας
31 ΦΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 25 Β-Δ΄ Πέλλας
32 ΜΠΑΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΛΕΞ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 26 Β-Α΄ Κεφαλληνίας
33 ΤΣΟΥΜΑΡΙΔΟΥ ΖΩΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 27 Β-Β΄ Πέλλας
34 ΧΑΡΙΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 28 Β-Β΄ Πέλλας
35 ΣΑΦΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 29 Β-Α΄ Θεσπρωτίας
36 ΜΟΣΧΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 30 Β-Α΄ Θεσπρωτίας
37 ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝ ΑΘΗΝΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 31 Β-Α΄ Κεφαλληνίας
38 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛ ΝΙΚΟΛ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 32 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
39 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 33 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
40 ΠΑΠΑΣΙΜΟΥ ΣΥΜΕΩΝ ΧΡΗΣΤ ΕΛΕΝΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 34 Β-Γ΄ Κοζάνης
41 ΛΑΖΑΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 35 Β-Γ΄ Κέρκυρας
42 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 36 Β-Β΄ Πέλλας
43 ΤΣΙΜΙΤΣΕΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤ ΣΟΦΙΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 37 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
44 ΜΠΙΤΣΑΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 38 Β-Γ΄ Ευρυτανίας
45 ΜΑΛΛΙΟΥ ΑΝΘΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 39 Β-Β΄ Ευρυτανίας
46 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΒΒΑΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 40 Β-Γ΄ Καβάλας
47 ΚΑΡΚΑΝΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 41 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
48 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 42 Β-Α΄ Φλωρινας
49 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΑΝΩ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 1 Β-Γ΄ Ξάνθης
50 ΚΛΑΨΙΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 5 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
51 ΣΥΡΙΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΚΑΛΟΥΔΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 13 Β-Γ΄ Φλώρινας
52 ΚΑΡΑΜΙΚΕ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 14 Β-Γ΄ Ξάνθης
53 ΣΤΡΑΒΟΣΝΙΧΗ ΝΙΚΗ ΛΟΥΚΑ ΒΙΚΤΩ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 15 Β-Γ΄ Φλώρινας
54 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 16 Β-Α΄ Σάμου
55 ΛΑΔΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 17 Β-Β΄ Φλώρινας
56 ΝΙΤΑ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤ ΖΩΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 18 Β-Β΄ Φλώρινας
57 ΚΡΑΣΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΩΤΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 19 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
58 ΤΟΠΑΚΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 20 Β-Γ΄ Κυκλάδων
59 ΓΥΡΙΧΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 21 Β-Γ΄ Ροδόπης
60 ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 22 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
61 ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΝΑ ΕΛΕΥΘ ΑΛΕΞΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 23 Β-Β΄ Ροδόπης
62 ΜΠΙΛΙΑ ΖΩΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 24 Β-Α΄ Σάμου
63 ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΜΗΣΣΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 25 Β-Δ΄ Δωδεκανήσου
64 ΛΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 27 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
65 ΡΑΜΟΥΤΣΑΚΗ ΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 29 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
66 ΜΕΣΘΕΝΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 37 Β-Β΄ Ροδόπης
67 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΑΣΕΠ 48 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
68 ΦΑΣΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΑΣΕΠ 207 Β-Γ΄ Σάμου
69 ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΑΣΕΠ 211 Β-Β΄ Δωδεκανήσου
70 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΑΣΕΠ 213 Β-Β΄ Δωδεκανήσου
71 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΦΙΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΑΣΕΠ 226 Β-Γ΄ Κυκλάδων
72 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΑΣΕΠ 227 Β-Β΄ Δωδεκανήσου
73 ΡΕΠΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΘΕΟΠΙΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΑΣΕΠ 243 Β-Δ΄ Δωδεκανήσου
74 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΑΣΕΠ 266 Β-Β΄ Δωδεκανήσου
75 ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΑΣΕΠ 267 Β-Γ΄ Εβρου
76 ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΑΣΕΠ 268 Β-Γ΄ Δωδεκανήσου
77 ΣΙΟΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕ03 ΠΕ03.00 ΑΣΕΠ 269 Β-Γ΄ Κυκλάδων


1 ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α Β-Γ΄ Ηλείας
2 ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α Β-Γ΄ Φωκίδας
3 ΣΙΔΕΡΗ ΕΛΕΝΗ ΜΕΝΕΛ ΣΟΦΙΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α Β-Δ΄ Αρκαδίας
4 ΚΥΡΓΙΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠΑΜΕ ΒΑΙΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α Β-Α΄ Κυκλάδων
5 ΑΒΡΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓ ΜΑΡΙΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Β Β-Β΄ Καβάλας
6 ΜΠΕΛΕΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Β Β-Β΄ Αρκαδίας
7 ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Γ 1 Β-Γ΄ Πειραιά
8 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Δ 1 Β-Α΄ Φωκίδας
9 ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Δ 2 Β-Α΄ Φλωρινας
10 ΚΑΠΑΝΤΑΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 2 Β-Α΄ Φωκίδας
11 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 3 Β-Γ΄ Πειραιά
12 ΛΙΤΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 4 Β-Γ΄ Ηλείας
13 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΩΤΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 5 Β-Γ΄ Ηλείας
14 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 6 Β-Γ΄ Λέσβου
15 ΛΑΚΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΧΙΛΛ ΦΡΕΙΔ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 7 Β-Β΄ Ξάνθης
16 ΚΙΟΣΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 8 Β-Β΄ Καβάλας
17 ΣΤΕΡΓΙΟΥΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 10 Β-Β΄ Καβάλας
18 ΦΕΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 11 Β-Α΄ Ευρυτανίας
19 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 12 Β-Δ΄ Αρκαδίας
20 ΞΥΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 13 Β-Β΄ Καβάλας
21 ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 14 Β-Δ΄ Δωδεκανήσου
22 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΖΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 15 Β-Γ΄ Ξάνθης
23 ΤΖΙΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 16 Β-Γ΄ Ηλείας
24 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 17 Β-Β΄ Αρκαδίας
25 ΤΟΥΜΠΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΑΙΔΡΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 18 Β-Β΄ Ξάνθης
26 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 19 Β-Α΄ Φλωρινας
27 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΘΕΩΝΗ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 20 Β-Γ΄ Φωκίδας
28 ΜΑΓΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 21 Β-Γ΄ Κέρκυρας
29 ΒΑΛΕΝΤΗ ΣΠΥΡΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 22 Β-Γ΄ Καβάλας
30 ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 23 Β-Α΄ Κυκλάδων
31 ΚΑΤΣΙΜΑΛΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΝΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 24 Β-Γ΄ Σάμου
32 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 25 Β-Γ΄ Καβάλας
33 ΤΟΔΩΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΑΛΕΙΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 26 Β-Γ΄ Ευρυτανίας
34 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΛΗ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 27 Β-Α΄ Ευρυτανίας
35 ΖΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 30 Β-Β΄ Ευρυτανίας
36 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 32 Β-Α΄ Σάμου
37 ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 33 Β-Β΄ Ευρυτανίας
38 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΙΚΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΛΟΤΙΝΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 34 Β-Δ΄ Δωδεκανήσου
39 ΣΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 36 Β-Α΄ Φλωρινας
40 ΘΕΛΕΡΙΤΗ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤ ΜΑΡΙΝ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 4 Β-Β΄ Ζακύνθου
41 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 6 Β-Β΄ Κεφαλληνίας
42 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΣΙΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 10 Β-Β΄ Ζακύνθου
43 ΓΑΡΑΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 11 Β-Γ΄ Ξάνθης
44 ΠΕΙΡΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 12 Β-Β΄ Κεφαλληνίας
45 ΠΟΥΤΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 16 Β-Α΄ Δράμας
46 ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΥΛΟΣ-ΜΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 17 Β-Α΄ Δράμας
47 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΟΥΙΖΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 36 Β-Γ΄ Κεφαλληνίας
48 ΠΑΠΑΚΑΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤ ΒΑΣΙΛ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 42 Β-Β΄ Λέσβου
49 ΛΙΑΠΗ ΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 51 Β-Γ΄ Δράμας
50 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 52 Β-Γ΄ Λέσβου
51 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 53 Β-Β΄ Ροδόπης
52 ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 54 Β-Α΄ Ροδόπης
53 ΚΟΠΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 57 Β-Γ΄ Δράμας
54 ΠΑΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΛΛΗ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 58 Β-Α΄ Σάμου
55 ΞΕΥΓΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 59 Β-Δ΄ Δωδεκανήσου
56 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΑΣΕΠ 5 Β-Γ΄ Λέσβου
57 ΣΤΕΡΓΙΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΑΣΕΠ 81 Β-Α΄ Ροδόπης
58 ΓΙΑΝΝΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΑΣΕΠ 119 Β-Β΄ Λέσβου
59 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΑΣΕΠ 123 Β-Γ΄ Ροδόπης
60 ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΑΣΕΠ 148 Β-Α΄ Σάμου
61 ΜΑΛΑΜΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΑΣΕΠ 149 Β-Γ΄ Ροδόπης
62 ΠΟΥΛΙΑΣΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΑΣΕΠ 150 Β-Α΄ Ροδόπης
63 ΣΤΑΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΔΡΕ ΜΑΡΙΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΑΣΕΠ 151 Β-Β΄ Ροδόπης
64 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΑΣΕΠ 152 Β-Β΄ Λέσβου
65 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΑΣΕΠ 153 Β-Γ΄ Χίου
66 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ MAΡΙΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΑΣΕΠ 154 Β-Β΄ Εβρου
67 ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΑΣΕΠ 155 Β-Α΄ Σάμου
68 ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΑΣΕΠ 156 Β-Β΄ Εβρου
69 ΒΑΒΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΕ04.01 ΠΕ04.01 ΑΣΕΠ 157 Β-Γ΄ Εβρου

1 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ04.02 ΠΕ04.01 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α Β-Γ΄ Βοιωτίας
2 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΣΑΜΙΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕ04.02 ΠΕ04.01 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α Β-Α΄ Ηλείας
3 ΤΣΟΤΣΑΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕ04.02 ΠΕ04.01 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Δ 1 Β-Δ΄ Ιωαννίνων
4 ΑΝΘΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ04.02 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 1 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
5 ΣΑΛΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΗ ΠΕ04.02 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 31 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
6 ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΑΘΑΝΑ ΒΑΙΑ ΠΕ04.02 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 35 Β-Δ΄ Ιωαννίνων
7 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ04.02 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 39 Β-Β΄ Δωδεκανήσου
8 ΑΓΖΙΓΙΟΚΑΡΟΓΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΕ04.02 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 41 Β-Β΄ Καβάλας
9 ΟΝΑΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕ04.02 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 49 Β-Γ΄ Κυκλάδων
10 ΚΑΤΑΡΑΧΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ04.02 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 55 Β-Γ΄ Λέσβου
11 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΩΜΑΗ ΠΕ04.02 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 56 Β-Β΄ Καβάλας
12 ΜΑΙΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΙΩΑΝΝ ΕΥΣΤΑ ΠΕ04.02 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 57 Β-Γ΄ Κυκλάδων
13 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΑΣΤ ΠΕ04.02 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 60 Β-Β΄ Θεσπρωτίας
14 ΓΑΡΕΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΑ ΕΜΜΑΝ ΕΥΤΥΧ ΠΕ04.02 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 63 Β-Β΄ Κυκλάδων
15 ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗ ΘΩΜΑΙΣ ΝΙΚΟΛ ΜΑΡΙΑ ΠΕ04.02 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 70 Β-Β΄ Λακωνίας
16 ΙΝΤΖΕΒΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΤΙΣ ΠΕ04.02 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 71 Β-Δ΄ Αρτας
17 ΣΑΠΚΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ04.02 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 74 Β-Γ΄ Βοιωτίας
18 ΚΛΑΨΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕ04.02 ΠΕ04.01 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 75 Β-Α΄ Σάμου
19 ΚΑΤΣΙΒΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ04.02 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 1 Β-Α΄ Ηλείας
20 ΒΕΛΕΓΡΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕ04.02 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 3 Β-Δ΄ Αιτωλ/νίας
21 ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤ ΕΛΙΣΑ ΠΕ04.02 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 4 Β-Β΄ Λακωνίας
22 ΤΕΝΤΖΕΡΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ04.02 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 6 Β-Δ΄ Αιτωλ/νίας
23 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΗΜΗΤ ΕΛΕΝΗ ΠΕ04.02 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 8 Β-Γ΄ Λέσβου
24 ΛΙΟΛΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕ04.02 ΠΕ04.01 ΑΣΕΠ 63 Β-Α΄ Κυκλάδων
25 ΦΡΑΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ04.02 ΠΕ04.01 ΑΣΕΠ 77 Β-Β΄ Ζακύνθου
26 ΛΙΜΝΙΩΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΩ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ04.02 ΠΕ04.01 ΑΣΕΠ 79 Β-Α΄ Κυκλάδων


1 ΜΠΟΥΜΠΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕ04.04 ΠΕ04.01 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α Β-Γ΄ Ηλείας
2 ΦΡΑΤΖΗ ΕΥΔΟΞΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΕ04.04 ΠΕ04.01 Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Δ 1 Β-Α΄ Μαγνησίας
3 ΤΖΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕ04.04 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 1 Β-Γ΄ Βοιωτίας
4 ΚΟΕΒ ΑΛΕΞΑΝΤΑΡ ΚΟΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΠΕ04.04 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 2 Β-Α΄ Ροδόπης
5 ΑΓΙΟΜΥΡΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ ΠΕ04.04 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 3 Β-Α΄ Μαγνησίας
6 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΔΑΝΑΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ04.04 ΠΕ04.01 ΑΣΕΠ 51 Β-Α΄ Ημαθίας
7 ΘΩΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΣΠΑΣΙΑ ΠΕ04.04 ΠΕ04.01 ΑΣΕΠ 52 Β-Β΄ Αιτωλ/νίας
8 ΚΟΥΤΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΩΝΑ ΠΕ04.04 ΠΕ04.01 ΑΣΕΠ 53 Β-Δ΄ Σερρών

1 ΚΟΥΓΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ04.05 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 1 Β-Γ΄ Κορινθίας
2 ΜΕΙΜΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ04.05 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 2 Β-Δ΄ Αχαιας
3 ΝΙΝΤΕΡΝΤΡΑΝΚ- ΚΑΠΙΝΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ04.05 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 3 Β-Α΄ Ξάνθης
4 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΕΛΛΑ ΠΕ04.05 ΠΕ04.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 4 Β-Α΄ Ροδόπης
5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ04.05 ΠΕ04.01 ΑΣΕΠ 22 Β-Α΄ Ιωαννίνων
6 ΓΚΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΠΕ04.05 ΠΕ04.01 ΑΣΕΠ 23 Β-Β΄ Λάρισας
7 ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΗΝΑ ΠΕ04.05 ΠΕ04.01 ΑΣΕΠ 24 Β-Α΄ Κορινθίας
8 ΒΛΑΧΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ ΠΕ04.05 ΠΕ04.01 ΑΣΕΠ 25 Β-Α΄ Βοιωτίας


1 ΠΙΚΕΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΕ05 ΠΕ05.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 4 Β-Α΄ Λευκάδας
2 ΓΚΟΥΤΖΙΑΜΑΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΝΘΙΑ ΠΕ05 ΠΕ05.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 6 Β-Β΄ Δωδεκανήσου
3 ΚΑΡΑΤΣΙΩΡΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΠΕ05 ΠΕ05.00 ΑΣΕΠ 49 Β-Δ΄ Αρτας
4 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΝΙΚΗ ΠΕ05 ΠΕ05.00 ΑΣΕΠ 86 Β-Γ΄ Λασιθίου
5 ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΠΕ05 ΠΕ05.00 ΑΣΕΠ 87 Β-Γ΄ Χίου

1 ΝΤΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝ ΛΑΜΠΡ ΠΕ07 ΠΕ07.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 1 Β-Γ΄ Αχαιας
2 ΚΟΥΖΟΥΦΗ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΕ07 ΠΕ07.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 2 Β-Γ΄ Ευβοίας
3 ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΝΑ ΠΕ07 ΠΕ07.00 ΑΣΕΠ 77 Β-Β΄ Λακωνίας
4 ΣΙΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕ07 ΠΕ07.00 ΑΣΕΠ 82 Β-Δ΄ Αρκαδίας
5 ΝΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ07 ΠΕ07.00 ΑΣΕΠ 85 Β-Α΄ Λακωνίας


1 ΝΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ08 ΠΕ08.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 4 Β-Α΄ Αρκαδίας
2 ΕΦΕΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΥΜΕΩΝ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ ΠΕ08 ΠΕ08.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 5 Β-Γ΄ Κοζάνης
3 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ08 ΠΕ08.00 ΑΣΕΠ 34 Β-Β΄ Ιωαννίνων
4 ΠΡΟΒΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΕΥΑ ΠΕ08 ΠΕ08.00 ΑΣΕΠ 40 Β-Β΄ Εβρου
5 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΣΟΦΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ08 ΠΕ08.00 ΑΣΕΠ 41 Β-Β΄ Ευρυτανίας


1 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑ ΠΕ09 ΠΕ09.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 1 Β-Γ΄ Αχαιας
2 ΛΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥ ΠΕ09 ΠΕ09.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 3 Β-Α΄ Ζακύνθου
3 ΛΙΑΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΕ09 ΠΕ09.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 4 Β-Β΄ Ζακύνθου
4 ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΠΕ09 ΠΕ09.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 5 Β-Α΄ Κεφαλληνίας
5 ΠΕΡΑΚΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ09 ΠΕ09.00 ΑΣΕΠ 30 Β-Γ΄ Λασιθίου
6 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ09 ΠΕ09.00 ΑΣΕΠ 32 Β-Α΄ Κυκλάδων
7 ΚΟΡΚΟΝΤΖΕΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ09 ΠΕ09.00 ΑΣΕΠ 35 Β-Β΄ Ευρυτανίας
8 ΒΑΡΔΑΛΑΧΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΠΕ09 ΠΕ09.00 ΑΣΕΠ 36 Β-Γ΄ Ευρυτανίας


1 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕ10 ΠΕ10.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 1 Β-Γ΄ Ηλείας
2 ΓΑΒΡΙΝΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ10 ΠΕ10.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 3 Β-Γ΄ Κοζάνης
3 ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕ10 ΠΕ10.00 ΑΣΕΠ 11 Β-Β΄ Φλώρινας
4 ΛΙΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΠΕ10 ΠΕ10.00 ΑΣΕΠ 12 Β-Γ΄ Φλώρινας

1 ΣΦΕΤΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΕΤΗ ΠΕ12.01 ΠΕ12.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 1 Β-Α΄ Θεσπρωτίας
2 ΒΑΒΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΟΦΙΑ ΠΕ12.02 ΠΕ12.01 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 2 Β-Α΄ Ροδόπης
3 ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΕ12.02 ΠΕ12.01 ΑΣΕΠ 15 Β-Α΄ Πρέβεζας
4 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ12.02 ΠΕ12.01 ΑΣΕΠ 23 Β-Γ΄ Πειραιά
5 ΖΙΩΓΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ12.01 ΠΕ12.01 ΑΣΕΠ 24 Β-Δ΄ Κυκλάδων


1 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ12.04 ΠΕ12.04 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 2 Β-Α΄ Λακωνίας
2 ΓΕΩΡΓΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΕ12.04 ΠΕ12.04 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 3 Β-Γ΄ Χαλκιδικής
3 ΠΑΤΑΡΓΙΑ ΑΝΝΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΕ12.04 ΠΕ12.04 ΑΣΕΠ 15 Β-Α΄ Γρεβενών

1 ΚΑΡΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΟΥΛΙΑ ΠΕ12.05 ΠΕ12.05 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 1 Β-Α΄ Αρτας
2 ΔΡΟΣΟΥ ΟΛΓΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΕ12.05 ΠΕ12.05 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 2 Β-Α΄ Αιτωλ/νίας
1 ΜΠΟΜΠΟΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΛΑΪΑ ΠΕ12.10 ΠΕ12.06 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 1 Β-Δ΄ Κυκλάδων
2 ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΠΕ12.10 ΠΕ12.06 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 2 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
3 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕ12.10 ΠΕ12.06 ΑΣΕΠ 11 Β-Α΄ Ιωαννίνων

1 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΗΛΕΚΤΡΑ ΠΕ12.08 ΠΕ12.08 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 1 Β-Α΄ Ευβοίας


1 ΚΑΡΑΛΕΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ13 ΠΕ13.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 1 Β-Β΄ Αργολίδας
2 ΜΕΛΑ ΑΓΛΑΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕ13 ΠΕ13.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 2 Β-Γ΄ Αιτωλ/νίας
3 ΚΑΡΠΟΥΖΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΖΩΙΤΣΑ ΠΕ13 ΠΕ13.00 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 3 Β-Α΄ Δωδεκανήσου
4 ΖΑΧΑΡΙΑ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ13 ΠΕ13.00 ΑΣΕΠ 19 Β-Β΄ Λάρισας
5 ΓΑΛΙΓΑΛΙΔΟΥ ΚΕΡΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ13 ΠΕ13.00 ΑΣΕΠ 20 Β-Β΄ Λάρισας
6 ΣΜΑΓΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΕΜΟΝΗΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΕ13 ΠΕ13.00 ΑΣΕΠ 21 Β-Δ΄ Καβάλας
7 ΔΗΜΗΤΡΕΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ13 ΠΕ13.00 ΑΣΕΠ 22 Β-Β΄ Κυκλάδων
8 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ13 ΠΕ13.00 ΑΣΕΠ 23 Β-Β΄ Εβρου

1 ΣΑΣΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΞΑΝΘΗ ΠΕ17.06 ΠΕ17.02 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 1 Β-Β΄ Πειραιά
2 ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΝΑΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ17.06 ΠΕ17.02 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 2 Β-Α΄ Ξάνθης
3 ΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΝΘΙΑ ΠΕ17.02 ΠΕ17.02 ΑΣΕΠ 12 Β-Γ΄ Δωδεκανήσου
4 ΡΑΠΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ17.02 ΠΕ17.02 ΑΣΕΠ 13 Β-Α΄ Λακωνίας
5 ΚΩΤΣΟΜΥΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ17.06 ΠΕ17.02 ΑΣΕΠ 20 Β-Γ΄ Λέσβου


1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ17.07 ΠΕ17.03 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 2 Β-Β΄ Πειραιά
2 ΤΖΟΥΓΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕ17.07 ΠΕ17.03 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 3 Β-Α΄ Ρεθύμνου
3 ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ17.03 ΠΕ17.03 Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 4 Β-Α΄ Ευρυτανίας
4 ΤΣΙΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΕ17.07 ΠΕ17.03 ΑΣΕΠ 37 Β-Γ΄ Χαλκιδικής
5 ΚΑΪΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ17.07 ΠΕ17.03 ΑΣΕΠ 42 Β-Α΄ Λακωνίας
6 ΔΙΓΑΛΕΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕ17.07 ΠΕ17.03 ΑΣΕΠ 44 Β-Β΄ Ηρακλείου
7 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ17.07 ΠΕ17.03 ΑΣΕΠ 45 Β-Δ΄ Κυκλάδων


Η ΥΠΟΥΡΓΟΣ


ΑΝΝΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝΑΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΑΠΟ http://www.alfavita.gr/artro.php?id=42978

___________________________________________________________
Κάνω το επάγγελμα του ανθρώπου και το επάγγελμα του υπαλλήλου.
Δραματικά ασυμβίβαστα πράγματα. (Σεφέρης)
avatar
ΜΑΡΙΟΡΗ

Αριθμός μηνυμάτων : 5286
Εγγραφή : 13/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: Διορισμοί 546 εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης - Όλα τα ονόματα

Δημοσίευση από ΜΑΡΙΟΡΗ Την / Το Πεμ Αυγ 25, 2011 10:38 pm

Ούτε ένας διορισμός στην Πρωτοβάθμια εκπαίδευση Θεσπρωτίας.

Και μόνο 4 διορισμοί στην αντίστοιχη Δευτεροβάθμια.

8 διορισμοί στα Ιωάννινα, επίσης στη Δευτεροβάθμια.

1 διορισμός στην Πρέβεζα, στη Δευτεροβάθμια και πάλι.

Κανένας διορισμός στην Άρτα.

Συνολικά δηλαδή διορίστηκαν 13 εκπαιδευτικοί στη Δευτεροβάθμια εκπαίδευση Ηπείρου και ΜΗΔΕΝ εκπαιδευτικοί στην Πρωτοβάθμια της Ηπείρου.

Ας δούμε τώρα αριθμούς διορισμών σε μερικούς άλλους νομούς της χώρας:

Έβρου 20 διορισμοί (μόνο Δευτεροβάθμια)
Ροδόπης 14 διορισμοί (μόνο Δευτεροβάθμιας)
Ξάνθης 8 διορισμοί (μόνο Δευτεροβάθμιας)

Συνολικά δηλαδή στη Θράκη έγιναν 42 διορισμοί και μόνο στη Δευτεροβάθμια, τριπλάσιοι και πλέον των διορισμών στην Ήπειρο.

Λάρισας 3 διορισμοί
Μαγνησίας 2
Τρικάλων 0
Καρδίτσας 0

Και συνολικά στη Θεσσαλία 5 διορισμοί (κανένας στην Πρωτοβάθμια)

Κοζάνης 4
Φλώρινας 6

Δωδεκανήσου 76 δευτεροβάθμια και συνολικά 84

Κέρκυρας 15 (8 Πρωτοβάθμια και 7 Δευτεροβάθμια)

Δηλαδή στην Κέρκυρα διορίστηκαν περισσότεροι εκπαιδευτικοί από ολόκληρη την Ήπειρο...

___________________________________________________________
Κάνω το επάγγελμα του ανθρώπου και το επάγγελμα του υπαλλήλου.
Δραματικά ασυμβίβαστα πράγματα. (Σεφέρης)
avatar
ΜΑΡΙΟΡΗ

Αριθμός μηνυμάτων : 5286
Εγγραφή : 13/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης