Τα Θεσπρωτόπουλα που πέτυχαν φέτος να εισαχθούν στην τριτοβάθμια εκπαίδευση

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Τα Θεσπρωτόπουλα που πέτυχαν φέτος να εισαχθούν στην τριτοβάθμια εκπαίδευση

Δημοσίευση από ΜΑΡΙΟΡΗ Την / Το Τετ Σεπ 05, 2012 1:14 am

ΠΗΓΗ ΕΙΔΗΣΗΣ http://892fm.blogspot.gr/2012/09/blog-post_5703.html

Διαβάστε όλα τα ονόματα των επιτυχόντων στις Πανελλήνιες εξετάσεις από τα σχολεία της Θεσπρωτίας




1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 219 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 509 ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 870 ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΗΜ.
ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 103 ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΡΑΠΗΣ ΒΙΚΤΩΡ 524 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ(ΠΥΡΓΟΣ) ΗΜ.
ΒΕΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 730 ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΗΜ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ 295 ΙΑΤPΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΗΜ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 255 ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 156 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 233 ΑPΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ. ΗΜ.
ΓΚΟΓΚΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ 870 ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ 4% ΗΜ.
ΓΚΟΤΖΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 861 ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α) ΗΜ.
ΓΡΑΒΑΝΗ ΑΘΗΝΑ 403 ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΔΑΛΛΑΣ ΔΟΝΑΤΟΣ 366 ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΗΜ.
ΔΗΜΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 575 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ ΗΜ.
ΔΗΜΑΚΟΥ ΛΙΛΙΑΝ 310 ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΗΜ.
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 148 ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕPΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 569 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ ΗΜ.
ΖΑΓΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 117 ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ. ΗΜ.
ΖΙΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ 692 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.
ΖΟΡΚΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 269 ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΖΩΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 487 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΗΜ.
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΖΩΗ 587 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ ΗΜ.
ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΜΙΝΩΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟ 147 ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΚΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 652 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.
ΚΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 473 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΗΜ.
ΚΕΣΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 234 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΗΜ.
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 203 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΚΟΥΦΑΛΑ ΟΛΓΑ 257 ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 869 ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 301 ΙΑΤPΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΚΩΝΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 145 ΙΣΤΟPΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΗΜ.
ΚΩΤΣΑΓΓΕΛΗ ΕΛΕΝΗ 280 ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΛΑΓΟΣ ΘΩΜΑΣ 217 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ ΗΜ.
ΛΟΥΚΑ ΑΝΝΑ 203 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΜΑΡΕΤΗ ΕΛΕΝΗ 127 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 156 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΜΑΡΤΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 407 ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΗΜ.
ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 335 ΕΦΑPΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΗΜ.
ΜΕΛΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 205 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ. ΗΜ.
ΜΙΧΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 223 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ(ΞΑΝΘΗ) ΗΜ.
ΜΙΧΑΛΛΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 580 ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΗΜ.
ΜΟΣΧΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 641 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 130 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΜΠΑΛΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 320 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ) ΗΜ.
ΜΠΑΛΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 273 ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΜΠΑΡΜΠΑ ΑΜΑΛΙΑ 265 ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΜΠΕΖΑΣ ΖΗΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 578 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ( ΠΡΕΒΕΖΑ) ΗΜ.
ΜΠΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 351 ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΗΜ.
ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 217 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ ΗΜ.
ΜΠΙΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 140 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΜΠΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΦΑΝΟ 352 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
ΜΠΟΥΡΚΕΡ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑ 200 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΗΜ.
ΝΙΚΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΘΕΟΔΩ 726 ΕΜΠΟΡ.& ΠΟΙΟΤ. ΕΛΕΓ. ΑΓΡ. ΠΡΟΙΟΝ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ.(ΦΛΩΡΙΝΑ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 112 ΙΣΤΟPΙΑΣ & ΑPΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 309 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
ΝΟΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 696 ΛΑΙΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ(ΑΡΤΑΣ) ΗΜ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 145 ΙΣΤΟPΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΗΜ.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 337 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧPΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 156 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΠΑΠΙΓΓΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 297 ΙΑΤPΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΠΑΠΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 297 ΙΑΤPΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΠΑΠΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 156 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 208 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ) ΗΜ.
ΠΑΡΟΥΣΗ ΗΛΙΑΝΑ 613 ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟΔΟΥ (ΑΣΤΕΡ) ΗΜ.
ΠΕΤΡΑΣ ΛΑΕΡΤΗΣ 516 ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΠΙΤΟΥΛΗ ΑΜΑΝΤΑ 252 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ) ΗΜ.
ΡΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ 342 ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ & ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ) ΗΜ.
ΣΑΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 259 ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΣΒΕΤΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 280 ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΣΙΩΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 345 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΣΟΥΡΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 341 ΠΑΙΔ/ΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΦΛΩΡΙΝΑ) ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ. ΗΜ.
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 271 ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔΑΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΗΜ.
ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 317 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΗΜ.
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 300 ΙΑΤPΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΗΜ.
ΤΕΠΕΤΖΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 106 ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΗΜ.
ΤΖΑΝΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 219 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΤΖΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 861 ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α) ΗΜ.
ΤΖΗΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 122 ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΤΖΙΜΑ ΟΛΓΑ 342 ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ & ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ) ΗΜ.
ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΝΝΑ 103 ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΗΜ.
ΤΣΙΑΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 208 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ) ΗΜ.
ΤΣΙΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 407 ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΗΜ.
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 114 ΙΣΤΟPΙΑΣ & ΑPΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΤΣΩΛΑ ΑΡΙΣΤΕΑ 315 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΗΜ.
ΦΟΥΣΕΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 628 ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΣΗΤΕΙΑ) ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ. ΗΜ.
ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 271 ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔΑΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΗΜ.
ΧΑΡΙΣΗ ΗΛΙΑΝΝΑ 654 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΗΜ.
ΧΑΡΙΣΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 317 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΗΜ.
ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 321 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.

1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ (10%)

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΣΟΦΙΑ 272 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΟΛΥΤ2011 ΗΜ.
ΒΕΡΜΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 287 ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
ΓΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 359 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ(ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΟΛ2010-11 ΗΜ.
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 218 ΣΤΑΤΙΣΤ.& ΑΝΑΛΟΓΙΣΤ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚ. ΜΑΘ/ΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ(ΣΑΜΟΣ) ΠΟΛ2010-11 ΗΜ.
ΖΩΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 578 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ( ΠΡΕΒΕΖΑ) ΗΜ.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 362 ΘΕΑΤPΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΟ) ΠΟΛ2010-11 ΗΜ.
ΣΙΜΙΤΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 131 ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.


2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 142 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ) ΗΜ.
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΖΩΗ 201 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ ΗΜ.
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΡΙΦΥΛΗ 119 ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 487 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 117 ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 533 ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ ΗΜ.
ΒΕΝΕΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 341 ΠΑΙΔ/ΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΦΛΩΡΙΝΑ) ΗΜ.
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 248 ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΗΜ.
ΓΑΛΑΝΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 801 ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ)-ΟΠΛΑ ΕΙΔ.ΚΑΤ.3648/α ΗΜ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ Α 602 ΕΦ.ΞΕΝ. ΓΛΩΣ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.&ΣΤΟ ΕΜΠΟΡ. ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ(ΗΓΟΥΜΕΝ.) ΗΜ.
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΘ 719 ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΓΚΟΝΤΟΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΡΙ 578 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ( ΠΡΕΒΕΖΑ) ΗΜ.
ΓΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 140 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 106 ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.
ΔΗΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 251 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.
ΖΗΓΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 252 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ) ΗΜ.
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 234 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΗΜ.
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 265 ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΚΑΛΑΒΡΙΖΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 407 ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΗΜ.
ΚΑΛΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 866 ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΟ - ΣΤΡΑΤ/ΚΩΝ ΝΟΜ. ΣΥΜ. (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΕΙΔ.ΚΑΤ.3648/α ΗΜ.
ΚΑΛΛΕ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 569 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ. ΗΜ.
ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 461 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΗΜ.
ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 119 ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΚΙΟΣΗ ΟΛΓΑ 455 ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ ΗΜ.
ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 255 ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΚΟΥΦΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 210 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΚΟΖΑΝΗ) ΗΜ.
ΚΡΑΜΠΟΥΚΟΥΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 473 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.
ΚΥΛΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 119 ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΚΩΣΤΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΜΜΑΝ 129 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΜ.
ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 473 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΗΜ.
ΛΙΑΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 402 ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ(ΣΕΡΡΕΣ) ΗΜ.
ΛΩΛΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 345 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 344 ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΛΗΡ/ΚΩΝ & ΕΠΙΚ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ(ΣΑΜΟΣ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.
ΜΠΑΡΜΠΑΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 169 ΘΕΑΤPΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
ΜΠΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 473 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ. ΗΜ.
ΜΠΟΥΡΗ ΑΡΕΤΗ 140 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΝΑΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 505 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΝΤΑΛΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 357 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΝΤΑΣΙΟΥ ΔΑΝΑΗ 657 ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 350 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ) ΗΜ.
ΝΤΟΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 172 ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΠΑΝΟΥΣΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 692 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΗΜ.
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 639 ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΠΑΠΑΘΑΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 653 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΗΜ.
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΣΟΦΙΑ 455 ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ ΗΜ.
ΠΑΠΑΝΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 589 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 337 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧPΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΗΜ.
ΠΑΠΠΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 311 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΠΑΣΧΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 869 ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜ.
ΠΕΤΡΟΝΕ ΒΕΡΟΝΙΚΑ 139 ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΠΟΛΙΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 449 ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
ΡΕΒΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 157 ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.
ΡΩΣΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑ 359 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ(ΤΡΙΠΟΛΗ) ΗΜ.
ΣΑΚΟΣ ΣΑΚΟΣ 205 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΗΜ.
ΣΑΡΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 113 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΣΑΣΣΗ ΣΟΦΙΑ 345 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΣΙΟΝΤΟΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 129 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ. ΗΜ.
ΣΜΥΡΝΟΓΛΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ 317 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΗΜ.
ΣΟΡΟΒΑΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 531 ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΣΤΑΘΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 653 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΗΜ.
ΤΑΓΓΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 111 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΤΑΤΣΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 134 ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 317 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΗΜ.
ΤΖΑΝΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 870 ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΗΜ.
ΤΖΟΒΑΡΑ ΕΥΘΑΛΙΑ 139 ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 119 ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΗΜ.
ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ 104 ΙΣΤΟΡ. ΑΡΧ.& ΔΙΑΧ. ΠΟΛ/ΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ ΠΕΛ/ΣΟΥ(ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΗΜ.
ΤΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 735 ΠΛΗΡ/ΚΗΣ & ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔ.(ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΗΜ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΘΩΜΑΣ 404 ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΡΑΚΗΣ(ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΗΜ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 449 ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
ΤΣΑΓΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 595 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ. ΗΜ.
ΤΣΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ 329 ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
ΤΣΑΠΕ ΕΙΡΗΝΗ 280 ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΤΣΑΤΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 133 ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΤΣΑΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 205 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
ΤΣΟΥΚΑΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 350 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ) ΗΜ.
ΧΑΡΙΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 530 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΓΡΕΒΕΝΑ) ΗΜ.
ΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 136 ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΕΚΠ. & ΤΗΣ ΑΓΩΓ. ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 692 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.

2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ (10%)

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 114 ΙΣΤΟPΙΑΣ & ΑPΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 119 ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΤΡΙΤΕΚ2011 ΗΜ.
ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 269 ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΟΛΥΤ2011 ΗΜ.
ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ 559 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΗΜ.



1ο ΕΠΑΛ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΒΑΓΓΕΛΗ ΗΛΕΚΤΡΑ ΣΤΕΦΑ 616 ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ (ΑΙΓΙΟ) ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΗΜ.
ΔΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 723 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ. ΗΜ.
ΖΩΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 745 ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ(ΑΜΦΙΣΣΑ) ΗΜ.
ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 471 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ ΗΜ.
ΚΟΥΡΟΥΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 732 ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ(ΠΡΕΒΕΖΑ) ΗΜ.
ΜΕΜΜΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 457 ΕΚΠ/ΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε. ΗΜ.
ΝΤΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 558 ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜ. ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΚΟΖΑΝΗ) ΗΜ.
ΝΤΟΚΟΥ ΠΩΛΙΝΑ ΠΟΛΥΞ 591 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ ΗΜ.
ΝΤΟΚΟΥ ΣΟΦΙΑ 444 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε. ΗΜ.
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 578 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ( ΠΡΕΒΕΖΑ) ΗΜ.
ΣΑΙΝΤΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 613 ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟΔΟΥ (ΑΣΤΕΡ) ΗΜ.
ΣΟΥΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 473 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΗΜ.
ΤΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 654 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΗΜ.
ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 818 Α.Ε.Ν ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΜ.
ΤΣΙΜΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 603 ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.


1ο ΕΠΑΛ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΚΑΛΚΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΕΥΘΕ 565 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ ΗΜ.
ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 487 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
ΜΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 569 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ ΗΜ.
ΜΠΟΥΖΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 587 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ ΗΜ.
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 506 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ ΗΜ.
ΤΣΙΛΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 495 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΗΜ.


1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 135 ΓΕPΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 137 ΓΕPΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.
ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΕΛΑΝΗ 308 ΚΤΗΝΙΑΤPΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΗΜ.
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 114 ΙΣΤΟPΙΑΣ & ΑPΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΓΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 692 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΗΜ.
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ 589 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΘΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙ 143 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΗΜ.
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΛΒΙΑ ΜΑΡΙΑ 273 ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΓΚΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 821 ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ ΗΜ.
ΓΚΟΤΖΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙ 130 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΓΚΟΥΓΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 540 ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.
ΓΚΟΥΛΙΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 340 ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΓΟΥΣΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 341 ΠΑΙΔ/ΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΦΛΩΡΙΝΑ) ΗΜ.
ΔΗΜΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ 361 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ(ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.
ΔΗΜΟΥ ΧΑΙΔΩ ΕΙΡΗΝΗ 368 ΔΙΑΧ. ΠΟΛΙΤ. ΠΕΡΙΒ. & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛ. ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔΑΣ(ΑΓΡΙΝΙΟ) ΗΜ.
ΔΗΜΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 228 ΜΗΧ. ΧΩP/ΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔ.& ΠΕPΙΦ/ΚΗΣ ΑΝΑΠΤ. ΘΕΣΣΑΛ(ΒΟΛΟΣ) ΗΜ.
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 143 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΗΜ.
ΖΑΧΑΡΙΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 352 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 265 ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.
ΚΑΤΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 569 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ ΗΜ.
ΚΑΤΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 692 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΗΜ.
ΚΟΚΟΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 550 ΔΑΣ/ΝΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ. ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ(ΔΡΑΜΑ) ΗΜ.
ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ 595 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ. ΗΜ.
ΚΥΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 605 ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΚΗΣΤΗ 663 ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΗΜ.
ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 575 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ ΗΜ.
ΛΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ 134 ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΗΜ.
ΛΙΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑ 583 ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΛΙΟΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 117 ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
ΜΑΡΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 561 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 103 ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ 591 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ. ΗΜ.
ΜΠΑΖΙΝΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 350 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.
ΜΠΑΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 341 ΠΑΙΔ/ΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΦΛΩΡΙΝΑ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.
ΜΠΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 696 ΛΑΙΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ(ΑΡΤΑΣ) ΗΜ.
ΜΠΕΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 662 ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΗΜ.
ΜΠΕΛΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΑΡΕΤ 607 ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
ΜΠΟΛΩΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 732 ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ(ΠΡΕΒΕΖΑ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.
ΜΠΟΛΩΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 578 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ( ΠΡΕΒΕΖΑ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.
ΜΠΟΥΡΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 103 ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.
ΜΩΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 366 ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΗΜ.
ΝΑΣΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 305 ΟΔΟΝΤΙΑΤPΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΝΙΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 561 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΝΤΕΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 473 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΗΜ.
ΠΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 662 ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΗΜ.
ΠΑΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 322 ΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ. ΗΜ.
ΠΑΣΧΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 156 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΣΙΩΧΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 114 ΙΣΤΟPΙΑΣ & ΑPΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΤΖΙΟΥΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 340 ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΤΖΟΥΡΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 130 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΤΣΙΛΗ ΕΛΕΝΗ 144 ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ(ΑΘΗΝΑ) ΗΜ.
ΤΣΙΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 801 ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ)-ΟΠΛΑ ΗΜ.
ΤΣΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 557 ΘΕΡΜ. ΚΑΛΛ. & ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΗΜ.
ΤΣΟΚΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 654 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΗΜ.
ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 598 ΔΙΟΙΚ. ΚΟΙΝ/ΚΩΝ-ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤ. ΕΠΙΧ & ΟΡΓΑΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΗΜ.
ΦΩΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 130 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΦΩΤΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 361 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ(ΤΡΙΠΟΛΗ) ΗΜ.


1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (10%)

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 272 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 155 ΧPΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤPΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΗΜ.
ΚΩΤΣΗ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ 561 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΤΡΙΤΕΚ2011 ΗΜ.
ΝΤΟΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 274 ΓΕΩΠ. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓ.& ΑΓΡΟΤ. ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΒΟΛΟΣ) ΠΟΛΥΤ2011 ΗΜ.




ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΙΛΙΑΤΩΝ

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΒΑΓΓΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 272 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΒΕΝΕΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 870 ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΗΜ.
ΓΚΑΓΚΑΛΗ ΛΥΔΙΑ 130 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ 179 ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΗΜ.
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΣΙΛΟΥΑΝΗ ΑΡΙΣΤ 143 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΗΜ.
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 239 ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟ 735 ΠΛΗΡ/ΚΗΣ & ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔ.(ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΗΜ.
ΚΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 345 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΚΟΜΙΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 747 ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΗΜ.
ΚΟΥΜΠΟΥΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 806 ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ)-ΣΩΜΑΤΑ ΗΜ.
ΚΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 565 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ ΗΜ.
ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 288 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
ΛΕΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 343 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΗΜ.
ΜΕΜΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 561 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΜΠΑΛΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΥ 538 ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ) ΗΜ.
ΜΠΟΥΤΖΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 403 ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΜΠΡΕΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 145 ΙΣΤΟPΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΗΜ.
ΝΑΣΟΥΦΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 130 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΠΑΓΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 313 ΟPΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
ΠΑΓΙΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 267 ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ ΗΜ.
ΣΙΩΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 599 ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΗΜ.
ΣΟΡΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 510 ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ ΗΜ.
ΤΣΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 733 ΕΦ. ΠΛΗΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.& ΣΤΗΝ ΟΙΚ. ΤΕΙ ΙΟΝ. ΝΗΣΩΝ(ΛΕΥΚΑΔΑ) ΗΜ.
ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 582 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ ΗΜ.

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΙΛΙΑΤΩΝ (10%)

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΝΑΤΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 171 ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ(ΠΡΟΓ.ΨΥΧΟΛ.) ΑΘΗΝΑΣ Κ.ΚΡΙΤ2011 ΗΜ.



ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΓΚΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 317 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΗΜ.
ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 471 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ ΗΜ.
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΥΡΤΩ 127 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
ΚΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 341 ΠΑΙΔ/ΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΦΛΩΡΙΝΑ) ΗΜ.
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 311 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.
ΜΑΝΟΥ ΑΡΕΤΗ 115 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.
ΜΠΑΡΑΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 121 ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΗΜ.
ΜΠΙΣΤΙΩΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 341 ΠΑΙΔ/ΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΦΛΩΡΙΝΑ) ΗΜ.
ΜΠΙΣΤΙΩΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 578 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ( ΠΡΕΒΕΖΑ) ΗΜ.
ΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 272 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΝΤΡΙΤΣΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 108 ΙΣΤΟPΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΗΜ.
ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 129 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.
ΠΙΕΤΡΗ ΒΑΓΙΑ 156 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΗΜ.
ΤΣΑΝΗ ΑΘΗΝΑ 326 ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΕΩΠΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.
ΤΣΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 692 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΗΜ.
ΤΣΕΠΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 130 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜ.
ΤΣΟΛΗ ΜΑΡΙΑ 577 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ. ΗΜ.


ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ (10%)

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 594 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΗΜ.
ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 583 ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ.


ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΑΛΙΖΟΤΙ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 119 ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ. ΕΣ.
ΦΕΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 114 ΙΣΤΟPΙΑΣ & ΑPΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΣ.

___________________________________________________________
Κάνω το επάγγελμα του ανθρώπου και το επάγγελμα του υπαλλήλου.
Δραματικά ασυμβίβαστα πράγματα. (Σεφέρης)
avatar
ΜΑΡΙΟΡΗ

Αριθμός μηνυμάτων : 5282
Εγγραφή : 13/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης